Auto-photo

Omniistka

27. června 2015 v 15:38 | Miriam
To mě takhle přemluvili, že se musím nechat vyfotit na tablo jako nadpřirozená bytost nebo lesní zvíře. Zvolila jsem první možnost. Inspirace skupinou Omnia je očividná. Nakonec toho nelituji, fotky se podle mě opravdu povedly.

Shodou okolností jsem si před dvěma týdny našla kapelku, která hraje folk, lidovky a začíná se formovat do irské, skotské a keltské hudby, což se mi velmi zamlouvá. Irská flétna whistle je zde mým hlavním nástrojem, pak taky občas plácnu do djembe a sáhnu do strun své kytary.
Skupina, ve které bych využila svou lásku k piánu, se však zatím nenašla. Ale neztrácím naději. Zatím si budu pískat Omniu v tom našem malém milém seskupení. :)

Lidi se mění

27. června 2013 v 15:30 | Miriam
Rozmezí zhruba 13 let... :)"Nefoťte proti světlu!"

23. června 2013 v 0:03 | Miriam

Zasloužená nemoc :D

10. února 2013 v 16:35 | Miriam
Po dlouhé době jsem se rozhodla zapnout samospoušť.
Díky triku na ramínka a 2°C jsem si vysloužila celosobotní bolest v krku.
Už aby bylo tepleji. Neskutečně se těším na jarní počasí.

Někdo říká, že si jen hraju na strašně tvrdou rockerku, jiní říkají že pořád chodím oblékaná jak na pohřeb. I don't give a fuck, oblékám si to, co se mi líbí. Jsem taková chudá metalistka, heh.

Doma jako na horách

20. ledna 2013 v 10:50 | Miriam
Bydlím docela vysoko, nejsou to hory, ale je to pěkný kopeček. Je tady asi třicet čísel sněhu, bílé stromy se naklánějí pod jeho tíhou a já si to vyšlapuju s boardem na kopec.
Problém je v tom, že než tam vylezu, už mě začínají pobolívat nohy. Je to trochu nefér - člověk šlape patnáct minut, aby se dostal co nejvýše a pak za minutku sjede dolů. Chodím domů vyřízená z chození v těch obrovských botkách místoho toho, abych byla unavená z jezdění a držkopádů.
Chci jezdit na hory jako ostatní. A kolem domu nechci tolik sněhu a takovou zimu. Obávám se, že se toho nedočkám. Takže budu dál každý vzimní víkend šlapat zasněžený kopec a budu si užívat alepoň ty kratičké momenty na snowboardu. :)

Krtečkovy kalhoty

13. ledna 2013 v 11:36 | Miriam
Dostala jsem z druhé ruky krtečkovy kalhoty. Samozřejmě jsou černé. Moc se mi líbí. Těším se, až bude tepleji s budu tyhle věci nosit. Ovšem na nohách nebudu mít už ty zateplené crocsy. :D


Jak se vám líbí tyhle "kraťasy s kšandama"?Hraju

30. srpna 2012 v 14:05 | Miriam
Někdy mi připadá, že moje opravdové neexistuje. Život je někdy jako divadlo, člověk je hercem na jevišti. Někdy toho využívá a hraje si.
Člověk sám sebe nezná, víc ho znají jeho přátelé.Vždycky jsem chtěla mít nějaké pěkné fotky u klavíru. Nějaké mám, hlavně z koncertů, ale vypadám tam vždy podivně. A tak jsem zkoušela doma samospoušť......která mě zachytila vždy v divné pozici. Opět to není podle mých představ. Jsem moc náročná.Hraju na piáno. Hraju svou roli. Hraju a bojuju.Cigarette

27. srpna 2012 v 20:40 | Miriam

Ministerstvo zdravodtnictví varuje: Kouření způsobuje úbytek cigarety

22. srpna 2012 v 22:55 | Miriam
Neumím se rozhodnout mezi tím, jestli to vypadá šíleně, děsivě nebo černobíle... Možná to bude kombinace všeho.

Vrrr...

21. srpna 2012 v 23:40 | Miriam
Volná chvilka s nezapáleným cigárem. Hňa!

Joan Jett... tyhle prázdniny jedu v jejím stylu. Je suprová.
 
 

Reklama