Leaving

23. května 2015 v 11:58 | Miriam |  Povídání
Leave and please yourself...

Čekala jsem dlouhé čtyři roky. Nyní na mě kalendář kouká z rohu pracovního stolu, ukazuje, že zbývá jen týden a já vyděšeně a zmateně běhám dokola. Sen se čím dál víc stává reálnějším a já se musím čím dál víc propleskávat po tváři, když mi přicházejí pochyby na mysl.
Konečně se můžu přestěhovat na druhý konec republiky za svým přítelem, utéct od mé nezdravě problémové rodiny za člověkem, kterého miluji. Proč zrovna teď, když jsem našla tolik nových dobrých přátel? Tolik mě tíží pocit, že to vše musím opustit a začít znovu na jiném místě, v jiném prostředí, mezi jinými lidmi. Opustit kupu prátel pro jednu milovanou osobu. Nevím, jestli se mám cítit hanebně nebo statečně. Momentální stav je však zmatený a východisko je jen jedno.
Život klade překážky vždy, kdy když to člověk nejméně potřebuje.
Nechci odsud odejít. Ale chci být s ním.


 


Komentáře

1 Tomo | E-mail | 24. května 2015 v 14:09 | Reagovat

Jak pravil můj oblíbený autor: "Něco končí a něco začíná." Život dokáže být zákeřný a občas je třeba si zvolit a vzdát se jedné věci ve prospěch věci jiné. Ale od toho jsme lidé, od toho máme dar myšlení - abychom se mohli rozhodovat sami za sebe, dělat složité volby, zvolit si, zda na křižovatce osudu odbočíme doleva či doprava...

A rozhodně statečně ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama