Březen 2015

Jak se stávám alkoholikem

22. března 2015 v 17:19 | Miriam |  Povídání
Takhle si jedu nad ránem lesem. V autě přeplněno - stejně jako v mé hlavě. A přitom se cítím tak prázdná (ano, ta metafora má více významů). Člověk si uvědomí, kolik toho může v momentě ztratit, až když je pozdě. Pak si uvědomí, že pořád něco ztrácí.

V jednom kuse ztrácíš čas,
je jen na tobě, jak jej využiješ.
Vidíš jen to, co máš.
Ale změně se nevyhneš.

TOHLE vystihuje mou melancholickou náladu.

Moje nerozhodná duše je zmatená a opojená alkoholem a trávou bez přestávky po necelé dva týdny. Měla bych se sebou něco dělat. Všechny ty změny v mém životě a omamné látky mění mou osobnost. Jen se neumím rozhodnout, zda je to tak dobře.
Mám tolik otázek, ale bojím se zeptat nahlas. Odpovědi bych měla znát sama. V tom mi nikdo nepomůže. Jen tento podivný svět je mým pokušitelem, kterému neumím odolávat.
A tak se utápím v časové tísni. A ve volném čase? V alkoholu.

Ach. Miluji ty chvíle, kdy se cítím tak svobodně jako slečna v tomto videoklipu. Při včerejší jízdě u zapadajícího slunce. Do hospody za lidma, kteří tě vidí takovou, jaká jsi. A ty víš, že můžeš být svá. Jak provinile se pak za to cítíš.
A není to špatně? Je za co se stydět? Je čas jít dál, do jiného světa?


Avenged Sevenfold sí dí

18. března 2015 v 21:59 | Miriam |  Kreslím...
Vyhrabala jsem fotku jednoho z homemade obalu pálených CD, které vždy ráda rozdávám na vánoce a narozeniny svým nejbližším. Bezmyšlenkovitě jsem začala v počítači upravovat do temnější verze skrze převrácené barvy.


Ach, kde jsou ty časy s tužkou v ruce a s hlavou plnou nápadů...

the point of having a life

14. března 2015 v 21:11 | Miriam |  Povídání
Přestěhovala jsem se z místa bez internetového připojení, klidu a soukromí jinam. Na místo, kde mám více možností, včetně netu. Zapnula jsem natěšeně počítač. Kouknula jsem na facebook a projížděla jsem jej jak závislák. Naštěstí mě to po pár minutách přestalo bavit. Asi ze mě aktivní fejbíčkář nebude.
Ale díky jsem našla moc pěknou fotku a motto, které mi naprosto parádně zpříjemnilo dněšní chmurný den.Freedom!

What's the point of having a life, if you can't do with it what YOU want?
YOU only have ONE LIFE...
LIVE IT!


Motivační, že ano?

Poslouchám šamanskou indiánskou hudbu, nechci myslet na povinnosti, problémy a hovadiny. Usmívám se se zeleným mozkem v hlavě, který byl celý týden vymýván alkoholem a dnes i popohnán THC.
Cpu se buchtou a vídím, že se musím vrátit k blogování. Musím se vypovídat tady, ať to necpu lidem v reálném životě. Beztak je tím otravuju.

Tohle vám změní pohled na rozměry hudby.


Mým plánem je obohatit internet o více hudby. Vyzdvihnout méně známé kvalitní věci. Musím pomoct dostat jiné žánry na vědomí lidem, kteří se zasekli u rádiové muziky.
Tečka.