Únor 2011

Opožděné psaní na téma týdne

28. února 2011 v 20:16 | Nepochopená |  Uvažuji...
Jak asi někteří z vás ví, ještě včera bylo na blog.cz tématem týdne sex.
Když jsem se byla před chvíli projít ven, napadlo mě, že bych také mohla napsat svůj názor a pohled na věc.
_________
Sex. Podle mě je název SEX podivný a nečeský. Ne, že bych neměla ráda angličtinu, ale raději bych tomu říkala milování. A vidíte, jiné označení tomu dává trochu jiný smysl.
Asi každý to chce nebo chtěl jednou zažít. Zkusit to. Ale kdy? A s kým?
Jelikoš chodím na církevní školu, slýchám více názorů na tuto věc. Dobrý příklad byl, když se bavil můj věřící spolužák s nevěřícím spolužákem...
Ateista: "Ježiš, no a co, že si zamrdali? Je to jejich věc, ne? Taky bych si dal, kdybych měl s kým!"
Věřící: "Co? To jako fakt?"
Ateista: "No jasne, proč ne? Nekecej, že bys taky nechtěl?"
Věřící: "Chtěl, ale až po svatbě."
Ateista: "Pff, cha cha chaaa! To si děláš prdel, ne? Ty vole, to je magor!"

Když jsem to slyšela, tak jsem si připadala divně a zároveň mi přišlo legrační, jak se můžou názory lišit. Někdo si řekne chci až po svatbě, ale jiný řekne AŽ po svatbě? A co já na to? Já sama nevím. Netoužím po tom tak, jako můj ateistický kámoš, ale zároveň zase nejsem tak úzkoprsá. Kdybych někoho opravdu milovala a byla s ním opravdu dlouho, možná bych do svatby nečekala. Ale takhle to teď říci nemůžu, když je mi sotva patnáct a nikoho stálého nemám.
Rozhodně nechápu, když si někdo najde tzv. partnera na jednu noc. On to vlastně není ani partner. Když je někdo opravdu tolik nadržený, tak ať si to udělá sám, než aby si hledal dalšího nadržence. Nechápu. Opravdu. Vždyť je to divné.
Milování by snad mělo vycházet z lásky, ne? Měl by to být vrchol celého vztahu. Ale v dnešní době je to mnohdy tak, že se lidé naučili mít sex jen pro potěšení. Většinou pro vlastní potěšení. Když si hledáte partnera na jednu noc, tak je vám jedno, jestli si to užije on, většinou byste asi myslei jen na to, ať uspokojíte tu svou potřebu. Ach, jak ubohé a nechutné.

Ale ať si každý dělá co chce. Je to každého věc. Jen je škoda, že sex neplní tu hlavní úlohu, pro kterou byl vymyšlen. Každej se stará jen o to, aby měl dobrou ochranu nebo aby "slušná holka" brala antikoncepci. Proč tolik lidí nechce děti? Je s nimi sice starost, ale za tu radost to stojí, ne? Já osobně děti chci. Pokud se toho vůbec dožiju. Heh...
A nebojte, nebudu tady dávat jako ilustrační foto žádne XXX obrázky. :D

MoTTo 35.

28. února 2011 v 16:00 | Nepochopená |  MoTTo týdne
Život je jeden velký nesmysl, ve kterém máme za úkol najít jeho pravý smysl.

Outside tonight - perfect

27. února 2011 v 20:15 | Nepochopená |  Povídání
Outside tonight - a few minutes - so perfect. Or evening? Ok, evening. Dark evening.
Waw, i love sound of my mp4 player. Yea, perfect, perfect, fucking perfect!
Do you know who is the best? And lovely? Justin Timberlake. Heh. I don't like r'n'b and pop, but his songs is good. And Rihana is good too.
No, better is Brand New and Serj Tankian. And... I love too many interprets.

I want be like House. His character is very interesting - i like it.

Ou yes, my writtings is too stupid. Teenage crabs. I'm sorry. I'm very happy, but i have some problems inside...

Mno, keci v kleci. Jsem u babičky. Mám všechno, co jsem si přála o prázdninách mít - být u babičky, vlastní pokoj s telkou na celý týden, nová empéčtyřka, dvě stovky v peněžence, naplánovaná schůzka s panem ZeT, nevidím rodiče, nejsem ve škole a v kapse mám malou krabičku. Yeah! Skvělé, ale zároveň to nejhorší. Ta "svoboda" na několik dní je pro moje tělo moc moc prospěšná, ale co bude potom (?), to nechci radši vidět. Zase odznova? Nevím.
Řekněme, že můj život je jako na horské dráze - chvíli naprosto spokojená, šťastná, trochu zvrhlá; potom deprimovaná, nešťastná, v depresi. Už jsem si zvykla, ale někdy je to hodně těžké. Hlavně když o tom NĚKDO ví. Bude (budou) mi to zase vyčítat. A já je nechci ztratit. Nikdy. Ale neumím se ovládat. Odpusťte.
Ne, já nechci zase chytit tu posranou náladičku. Stále si dělám naděje že JEDNOU to bude OK.
Takhle to bylo i v Requiem za sen. Na začátku si všichni mysleli, že to bude ok, že jednou všechno bude dobrý. A dopadlo to tak, jak to dopadlo. Ne moc radostně. Z toho mám trochu strach.
"Neboj, bude to ok. Určitě. Někdy..."


Coldplay - Fix You

26. února 2011 v 17:58 | Nepochopená |  Rock
Fix you...


Přišla...

25. února 2011 v 19:20 | Nepochopená |  Povídání
Jeden moudrej člověk řekl: Není důležité, co děláte, nýbrž že to děláte.
Myslím, že je dobré něco dělat, než se na všchno vykašlat. I kdyby to NĚCO mělo být špatné, tak je to mnohem lepší, než si třeba hodit mašli. I když... Někdy se mi ty myšlenky vykašlou na to, co má smysl a co ne, protože občas skončím s tím, že nic nemá smysl. A to potom už není o čem přemýšlet. Už jen vykonat ten úžasný čin. Jenže to zas nejde tak lehce. Musí se to promyslet a vymyslet kde a jak. A to je celkem hodně složité. Nejlépe by bylo, kdyby udělal někdo jiný, ale řekněte někomu na potkání "Hele, ty v tom modrém triku, zabij mě!" Měl by mě za blázna.
_________________
Jsem nadšená. Přišel mi poštou mp4 přehrávač. Úžasnej. Naprosto skvělý zvuk. A přehrává to filmy, takže můžu koukat na House kdekoli a kdykoli. Heh. Jsem vchytralá svině, ale zárovň ani tolik ne. Nic jsem si nevynuila, dostala jsem ji.
Zde je ilustrační fotka...
Výborná věcička tohleto. Vřele doporučuji.

Led

24. února 2011 v 21:19 | Nepochopená |  Fotím
www.non-exception.blog.cz

Rihanna - Rehab

21. února 2011 v 21:47 | Nepochopená |  Ostatní
Klasa. Trochu starší a tanečnější. Začínám na sobě pozorovat, že už nejsem ta zarputilá rockerka, jaká jsem bývala dřív...MoTTo 34.

21. února 2011 v 16:00 | Nepochopená |  MoTTo týdne

Všichni lžou.
Lžou i ti, kteří říkají, že nelžou. Ale já samozřejmě nelžu... :D


Cesta do školy

18. února 2011 v 18:57 | Nepochopená |  Fotím
Pro někoho je cesta do školy stereotypní - někdo hledá detaily a fotí.

www.non-exception.blog.cz

www.non-exception.blog.cz

MoTTo 33.

14. února 2011 v 16:00 | Nepochopená |  MoTTo týdne

Nejnebezpečnější věcí je být moderní - každou chvíli hrozí, že vyjdete z módy.